O firmie

Firma Railing na rynku działa już od ćwierćwiecza. Szanujemy tradycję w odniesieniu do przykładania maksimum troski do tego, aby oferowane przez nas parapety zawsze były najwyższej jakości i odznaczały się ogromną wytrzymałością i wieloletnią trwałością. Poza tym jednakże, w działaniu firmy stawiamy na pełną nowoczesność przejawiającą się w każdym calu. Nowoczesność ta idzie także w parze z oryginalnością, bowiem swoim klientom możemy zaoferować opatentowane przez naszą firmę rozwiązania, jakich próżno szukać gdziekolwiek indziej.

 

Wysoko wyspecjalizowaliśmy się w produkcji zarówno stalowych oraz aluminiowych parapetów zewnętrznych, jak i wewnętrznych, wykonanych z PCV oraz aglomarmuru. Oczywiście, zajmujemy się także produkcją wysokiej jakości dostosowanych do nich zaślepek. Standardowo, klientom oferujemy parapety o długości 6 mb, niemniej nie jest dla nas żadnym problemem ucięcie ich na dowolny, wskazany przez klienta wymiar.

 

W naszej firmie wierzymy, że nie ma zysków bez rozwoju. Dlatego też nieustannie dążymy do tego, aby wciąż udoskonalać oferowane przez nas rozwiązania w zakresie parapetów. Dla nas „dobre” to stanowczo za mało. Nasze parapety muszą być najlepsze.

Jako jedyni w Polsce posiadamy patent dla parapetów typu płytka, chronionych w Urzędzie Patentowym jako wzór przemysłowy pod nr: RP-19013 oraz RP 18991. Produkty posiadają niezbędne dokumentacje techniczno-jakościowe (ITB,PZH).

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek się zmienia, a wraz z nim potrzeby klientów. Dlatego też niedawno uruchomiliśmy usługi związane ze specjalistycznymi obróbkami blacharskimi i aluminiowymi o wielu poziomach złożoności oraz spawaniem aluminium wieloma metodami.

Sprzedaż swoich produktów prowadzimy nie tylko na terenie całego kraju, lecz także poza jego granicami, gdzie ze względu na połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnych cen, cieszą się one dużym zainteresowaniem u klientów.

Kupując u nas, nie trzeba się także martwić o kwestię transportu i związany z tym problem potencjalnych utrudnień w zakresie terminowości. Produkty możemy dowieźć własnym transportem lub przekazać w ręce klientów poprzez kuriera. Dzięki temu zawsze trafiają one na miejsce na czas.

2000

zadowolonych klientów

17

lat w branży

3200

mb ilości sprzedanych parapetów

32

km sprzedanych parapetów w miesiącu